Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Akm Matbaacılık

1994 yılında Hatay’da faaliyete giren AKM MATBAACILIK PLASTİK AMBALAJ SANAYI VE TİCARET LTD. ŞTİ. 17.000 m2 lik kapalı alanda Flexo ve Ofset baskı tekniklerini uygulayarak, tekve çok katlı, laminasyonlu ve laminasyonsuz Flexible ambalaj üretimi ile birlikte karton kutu ve etiket üretimi gerçekleştirmektedir.

Teknolojinin ulaştığı son noktadaki tek ve çok katlı polietilen film , klişe üretim , klişe montaj , flexo baskı , ofset baskı , solventli ve solventsiz laminasyon, dilimleme , kesme ve katlama makineleri ve Cold Seal uygulamaları ile ambalaj sektöründe fiyatıyla, kalitesiyle ve siparişlerin kısa sürede teslimatı ile adından söz ettirmektedir.

Üretilen baskılı ve laminasyonlu ambalaj filmleri ile bakliyat, makarna, bisküvi ve çikolata, baharat, cips ve kraker, kuruyemiş, temizlik maddeleri ve icecek üretimi yapan firmaların ihtiyaclarına cevap verecek nitelikte olan AKM , Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Gıda Sicili ve Üretim izin belgelerine sahiptir.

Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyan AKM , ISO 9001:2008 ve ISO 22000 sistemlerini uygulayarak kalitesini de belgelemektedir. 1976 yılında, temelleri AKİB (Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatcılar Birliği) başkanlığını yürüten ALİ KAVAK tarafından atılan Ali Kavak Şirketler Grubu’nun (AKGRUP) bir parcası olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.